KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12022030

nr 1202 2030

Signerad Johansson, Fiskebåtar. Olja på duk, 68x97 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 september 2018
kl 20:17:28

10/9 20:09:57 1      Vinnande bud